Наші традиції

"Традиції школи - це ті найменші елементи, що об'єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну сім'ю". М. Т. Шкода

У колегіумі щорічно відбуваються багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій. Познайомтесь з ними.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/photogallery/989/NYOIgz5QSXs.jpg

УЧИТЕЛЬ, ПЕРЕД ІМЕНЕМ ТВОЇМ ...

День вчителя - спільне свято, свято всіх поколінь, вдячних за отримані знання, за виховання. Це всенародне свято, яке стосується кожної людини. Спогади про школу, про образ шанованого вчителя супроводжують кожного з нас протягом усього життя, спонукають тільки до добрих вчинків, служать опорою у важку хвилину. Всі ми - сьогоднішні або колишні - чиїсь учні. Часом, тільки ставши дорослим, ми усвідомлюємо, яких зусиль вимагало від наших наставників відповідальне і важке ремесло педагога. Учні школи готують номери і запрошують вчителів на святковий концерт./Files/photogallery/986/IDwE7vbcec4.jpg

ВИСТАВКА «Осінні фантазії»

Вже стало доброю традицією у жовтневі дні збиратися всім класом, щоб піти у ліс чи парк за природнім матеріалом для виготовлення різних виробів та композицій. Це неабияк згуртовує клас у спільній колективній творчій справі.

/Files/images/foto_001_1600x1200.jpg

Андріївські вечорниці

Українською співати модно!

Саме так вважають нововолинські школярі у школі №1 – колегіум.

До свята Покрови Пресвятої Богородиці та 70-ї річниці заснування УПА у цьому навчальному закладі був організований конкурс патріотичної пісні. Дванадцять концертних номерів, які були представлені нововолинській публіці цього вечора, минули доволі швидко в піднесеній атмосфері веселощів, жартів та сміху. Достойне журі у складі директора школи Сергія Мороза, кандидата в народні депутати Валерія Діброви, депутата міськради Юрія Єлеви та голови батьківської ради школи Олега Приступчука присудили нагороди найбільш достойним, а відзначили старанність і талант кожного учасника.


Кiлькiсть переглядiв: 1291

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.