Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/foto 2.jpg Тивонюк Ганна Олегівна

народилася 24 вересня 1997 року в місті Нововолинську.

У 2003-2014 роках навчалася в НВК “Нововолинська спеціалізована школа I-III ступенів №1”. Кожен навчальний рік завершувався врученням похвального листа за відмінне навчання та зразкову поведінку.

Стартом в олімпіадному житті стала участь в олімпіаді з математики ще у 4-ому класі. Протягом навчання в школі брала участь у інтелектуальних змаганнях з історії, географії, правознавства, української та англійської мов, математики. Здобувала призові місця на міському, обласному та всеукраїнському рівнях. У 9-ому класі посіла третє місце на IV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Не менш активним було й турнірне життя учениці, яке розпочалося у 9-ому класі. Упродовж цього часу вона брала участь у змаганнях з таких дисциплін, як географія, біологія, історія, хімія, математика, правознавсто, журналістики. Неодноразово виступала не лише на міському, а й обласному рівнях. Як капітан обласної збірної з географії завоювала третє місце на фінальному етапі Всеукраїнського турніру (м.Вінниця) в 10-ому класі та отримала звання “Кращого опонента”. У 2014 р. Волинська команда “Четверта влада” , у складі якої була одинадцятикласниця Ганна, виборола перше місце на Всеукраїнському турнірі з журналістики в м. Суми.

Кiлькiсть переглядiв: 468

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.