Наші результати на ІІ етапі!

Незалежно яке місце ви вибороли, ви - ПЕРЕМОЖЦІ!

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Нововолинського ліцею №1 у 2019-2020н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я учня Клас Предмет Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1 Павлосюк Ерік 4 Математика І Цвек С.М.
2 Шпур Марта 4 Українська мова ІІ Кухарук Т.П.
3 Грабовська Христина 5-В Українська мова і література ІІ Гурська О.О.
4 Трофимович Андрій 6-А Математика ІІІ Патіюк І.Ю.
5 Яницька Юліана 6-Б Українська мова і література ІІ Марчук М.О.
6 Лучинець Вікторія 6-А Українська мова і література ІІІ Хомик С.В.
7 Гаража Анастасія 7-Б Українська мова і література ІІІ Хомик С.В.
8 Коренга Вікторія 7-А Фізика Математика І ІІ Патіюк І.Ю. Розік Л.В.
9 Хомик Марія 8-А Англійська мова Українська мова і література Французька мова ІІІ ІІІ І Ковтун С.З. Марчук М.О. Пригарська К.В.
10 Бабійчук Петро 8-А Фізика Французька мова ІІ ІІ Патіюк І.Ю. Пригарська К.В.
11 Піжук Роман 8-А Англійська мова ІІІ Ковтун С.З.
12 Сокальський Ярослав 8-А Німецька мова ІІ Омелянчук Н.І.
13 Кінащук Наталія 8-А Німецька мова ІІІ Омелянчук Н.І.
14 Ільченко Марія 8-Б Географія І Горбач А.Є.
15 Старицька Оксана 8-Б Географія ІІ Горбач А.Є.
16 Злотко Олексій 8-Б Фізика ІІ Патіюк І.Ю.
17 Ковалюк Станіслав 8-Б Фізика ІІІ Патіюк І.Ю.
18 Ковтун Олександр 8-Б Математика ІІІ Жидкова Л.М.
19 Фоміна Маргарита 8-Б Іспанська мова І Лизун Г.Л.
20 Вербицький Артем 9-А Астрономія Математика Географія Хімія Українська мова і література ІІІ ІІІ І ІІ ІІІ
Патіюк І.Ю. Жидкова Л.М. Горбач А.Є.
Чарук А.М. Хомик С.В.
21 Голян Олександра 9-А Французька мова І Пригарська К.В.
22 Дердюк Юрій 9-А Інформатика ІІ Пашинська О.Л.
23 Приступчук Богдан 9-А Інформаційні технології ІІІ Пашинська О.Л.
24 Савченко Анастасія 9-Б Англійська мова ІІІ Герасимчук Л.Є.
25 Кушіль Олександра 9-Б Фізика Іспанська мова ІІІ ІІ Зелінська Г.К. Лизун Г.Л.
26 Ришитюк Анастасія 9-Б Біологія Німецька мова І І Храпчун С.М. Козачук О.М.
27 Левченко Анна 9-Б Біологія ІІІ Храпчун С.М.
28 Смолюк Катерина 9-Б Біологія ІІІ Храпчун С.М.
29 Ошкалюк Кирил 9-Б Іспанська мова І Лизун Г.Л.
30 Дудік Касія 10-А Іспанська мова І Лизун Г.Л.
31 Яриніч Ольга 10-А Астрономія Географія Іспанська мова Математика І І ІІ ІІ Патіюк І.Ю. Горбач А.Є. Лизун Г.Л. Жидкова Л.М.
32 Борисюк Вікторія 10-Б Німецька мова Англійська мова І ІІ Омелянчук Н.І. Степанчук Г.В.
33 Шостак Марта 10-Б Англійська мова ІІІ Степанчук Г.В
34 Лахманова Катерина 10-Б Англійська мова ІІІ Степанчук Г.В
35 Бабійчук Марія 10-Б Математика Фізика І І Розік Л.В. Зелінська Г.К.
Французька мова І Шовкович Н.Ф.
36 Сокальська Софія 10-Б Біологія І Храпчун С.М.
37 Бзюк Ромена 10-Б Українська мова і література ІІ Пікарук Н.М.
38 Мацьоха Анна 11-А
Інформатика ІІІ Пашинська О.Л.
39 Правкіна Ольга 11-А Іспанська мова ІІ Лизун Г.Л.
40 Ушарук Олена 11-А Іспанська мова І Лизун Г.Л.
41 Бабарик Дарина 11-Б
Географія І Горбач А.Є.
42 Гіналюк Дмитро 11-Б Географія ІІІ Горбач А.Є.
43 Бобович Діана 11-Б Французька мова І Шовкович Н.Ф.
44 Ващук Анастасія 11-Б Французька мова ІІ Шовкович Н.Ф.
45 Лучко Яніна 11-Б Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
46 Логвін Андрій 11-Б Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
47 Демосюк Анастасія 11-Б Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
48 Галкін Владислав 11-Б
Біологія І Храпчун С.М.
49 Вдовин Андрій 11-Б Астрономія Математика І ІІ Патіюк І.Ю.
Фізика І Зелінська Г.К.
50 Старицький Олександр 11-Б Географія ІІІ Горбач А.Є.

Переможців – 50, призових місць – 68

SIMPLY THE BEST!

Кiлькiсть переглядiв: 113

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.