Наші переможці!

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

НВК «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум» у 2018-2019н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я учня Клас Предмет Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1 Шевчик Руслан 4 Математика ІІІ Олендер В.Є.
2 Совсімова Софія 4 Українська мова І Гуцман Н.В.
3 Трофимович Андрій 5-А Математика І Патіюк І.Ю.
4 Яницька Юліана 5-Б Українська мова і література ІІ Марчук М.О.
5 Лучинець Вікторія 5-А Українська мова і література ІІ Хомик С.В.
6 Гаража Анастасія 6-Б Українська мова і література І Хомик С.В.
7 Коренга Вікторія 6-А Математика ІІІ Розік Л.В.
8 Хомик Марія 7-А Українська мова і література ІІІ Марчук М.О.
9 Бабійчук Петро 7-А Фізика ІІ Патіюк І.Ю.
10 Ковалюк Станіслав 7-Б Фізика І Патіюк І.Ю.
11 Ковтун Олександр 7-Б Фізика ІІІ Патіюк І.Ю.
12 Вербицький Артем 8-А Математика ІІІ Жидкова Л.М.
Географія І Горбач А.Є.
Фізика Німецька мова Хімія І ІІІ ІІІ Зелінська Г.К. Козачук О.М. Чарук А.М.
13 Голян Олександра 8-А Французька мова І Шовкович Н.Ф.
14 Ніколаєнко Єва 8-А Англійська мова ІІІ Шевчук Т.В.
15 Савченко Анастасія 8-Б Англійська мова ІІ Синякова Ю.В.
16 Кушіль Олександра 8-Б Фізика Історія Іспанська мова ІІІ ІІІ І Зелінська Г.К. Шуєва Н.І. Лизун Г.Л.
17 Ришитюк Анастасія 8-Б Німецька мова І Козачук О.М.
18 Панчук Анастасія 8-Б Німецька мова ІІІ Козачук О.М.
19 Романюк Вікторія 8-Б Біологія ІІІ Храпчун С.М.
20 Смолюк Катерина 8-Б Біологія ІІІ Храпчун С.М.
21 Яриніч Ольга 9-А Математика І Жидкова Л.М.
Астрономія І Патіюк І.Ю.
Географія Іспанська мова І І Горбач А.Є. Лизун Г.Л.
22 Бабійчук Марія 9-Б Математика ІІ Розік Л.В.
Фізика І Зелінська Г.К.
Французька мова І Шовкович Н.Ф.
23 Чарук Антон 9-А Хімія Інформаційні технології ІІІ ІІІ Чарук А.М. Чарук А.М.
24 Глова Влада 9-А Іспанська мова ІІ Лизун Г.Л.
25 Сокальська Софія 9-Б Біологія І Храпчун С.М.
26 Борисюк Вікторія 9-Б Німецька мова Англійська мова І І Козачук О.М. Степанчук Г.В.
27 Матейчук Ольга 9-Б Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
28 Лавренюк Діана 9-В Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
29 Лахманова Катерина 9-В Англійська мова Французька мова ІІІ ІІ Степанчук Г.В. Шовкович Н.Ф.
30 Шостак Влада 9-В Англійська мова ІІ Степанчук Г.В.
31 Вдовин Андрій 10-Б Математика ІІ Патіюк І.Ю.
Фізика І Зелінська Г.К.
32 Мацьоха Анна 10-А Іспанська мова І Лизун Г.Л.
33 Голубкова Надія 10-Б Українська мова і література ІІІ Пікарук Н.М.
34 Старицький Олександр 10-Б
Географія ІІ Горбач А.Є.
35 Бабарик Дарина 10-Б
Географія І Горбач А.Є.
36 Гіналюк Дмитро 10-Б Географія ІІІ Горбач А.Є.
Астрономія Біологія І ІІІ Патіюк І.Ю. Храпчун С.М.
37 Галкін Владислав 10-Б
Хімія ІІ Чарук А.М.
38 Дородних Назарій 10-Б Історія ІІІ Шуєва Н.І.
39 Бобович Діана 10-Б Французька мова Англійська мова І ІІ Шовкович Н.Ф. Лебедь Л.В.
40 Ващук Анастасія 10-Б Французька мова ІІ Шовкович Н.Ф.
41 Лучко Яніна 10-Б Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
42 Логвін Андрій 10-Б Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
43 Демосюк Анастасія 10-Б Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
44 Нестерович Дарія 10-Б Англійська мова ІІІ Мороз С.В.
45 Шпак Катерина 11 Французька мова І Шовкович Н.Ф.
46 Лісовий Андрій 11 Географія Українська мова і література Історія ІІ

ІІІ

ІІІ
Храпчун С.М. Хомик І.Р. Ткачук Т.Г.
47 Герасимчук Степан 11 Географія Астрономія І
І
Храпчун С.М. Патіюк І.Ю.
48 Рязанова Анастасія 11 Англійська мова Українська мова і література ІІІ


ІІІ
Мороз А.Г. Хомик І.Р.
49 Бутинець Данило 11
Англійська мова І Мороз С.В.
50 Дем’янков Денис 11 Інформатика Фізика ІІ
ІІІ
Пашинська О.Л. Патіюк І.Ю.
51 Бінецька Анастасія 11 Іспанська мова І Лизун Г.Л.
52 Романюк Андрій 11 Іспанська мова Економіка ІІ
ІІІ
Лизун Г.Л. Семенах В.О.

Переможців – 52

Призових місць – 76

Кiлькiсть переглядiв: 105

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.