Призери олімпіад

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

у 2017-2018н.р.

НВК «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум»

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Клас Предмет Місце учня Прізвище та ініціали учителя
1. Трофимович Андрій Ігорович 4 Математика ІІІ Грабовська С.В.
2. Лучинець Вікторія Андріївна 4 Українська мова і література ІІ Грабовська С.В.
3. Коренга Вікторія Валеріївна 5 Математика І Розік Л.В.
4. Вербицький Артем Віталійович 7 Математика ІІ Жидкова Л.М.
Українська мова і література ІІ Хомик С.В.
Фізика ІІ Зелінська Г.К.
5. Назарук Ліза Олександрівна 7 Математика ІІІ Троць А.В.
6. Яриніч Ольга Олександрівна 8 Математика І Жидкова Л.М.
Англійська мова І Шевчук Т.В.
Географія І Горбач А.Є.
Українська мова і література І Пікарук Н.М. Марчук М.О.
7. Бабійчук Марія Борисівна 8 Математика ІІІ Розік Л.В.
Фізика І Зелінська Г.К.
Географія ІІ Храпчун С.М.
Французька мова І Шовкович Н.Ф.
8. Лахманова Катерина Юріївна 8 Математика ІІІ Троць А.В.
Французька мова ІІ Шовкович Н.Ф.
9. Вдовин Андрій Вадимович 9 Математика ІІІ Патіюк І.Ю.
Фізика ІІ Зелінська Г.К.
10. Торчило Андрій Вадимович 10 Математика І Розік Л.В.
Астрономія І Патіюк І.Ю.
Фізика І Патіюк І.Ю.
11. Лаврентій Анастасія Олександрівна 11 Математика ІІ Патіюк І.Ю.
Англійська мова ІІ Степанчук Г.В.
Німецька мова І Козачук О.М.
12. Кінах Ангеліна Андріївна 11 Математика ІІІ Патіюк І.Ю.
Хімія ІІІ Купчик Н.І.
Географія І Горбач А.Є.
Економіка І Семенах В.О.
13. Борисюк Вікторія Миколаївна 8 Англійська мова ІІ Степанчук Г.В.
Німецька мова І Омелянчук Н.І.
Географія ІІ Храпчун С.М.
14. Самкова Катерина Андріївна 9 Англійська мова І Ковтун С.З.
Німецька мова ІІІ Омелянчук Н.І.
Правознавство ІІІ Шуєва Н.І.
15. Бутинець Данило Васильович 10 Англійська мова І Мороз С.В.
16. Рязанова Анастасія Андріївна 10 Англійська мова ІІ Мороз А.Г.
17. Козачок Оксана Анатоліївна 11 Англійська мова ІІ Степанчук Г.В.
18. Єлева Дарина Юріївна 11 Англійська мова ІІІ Лебедь Л.В.
19. Циганюк Василь Олександрович 11 Астрономія ІІІ Патіюк І.Ю.
Фізика ІІ Патіюк І.Ю.
20. Сокальська Софія Ігорівна 8 Біологія ІІ Храпчун С.М.
Географія ІІІ Храпчун С.М.
Німецька мова ІІІ Омелянчук Н.І.
21. Линник Назар Анатолійович 8 Біологія ІІІ Храпчун С.М.
Німецька мова ІІ Омелянчук Н.І.
22. Гіналюк Дмитро Сергійович 9 Біологія ІІІ Храпчун С.М.
Географія ІІ Горбач А.Є.
23. Галкін Владислав Ігорович 9 Біологія ІІІ Храпчун С.М.
Хімія ІІІ Чарук А.М.
Історія ІІІ Шуєва Н.І.
24. Герасимчук Степан Степанович 10 Географія І Храпчун С.М.
25. Лісовий Андрій Ігорович 10 Географія ІІ Храпчун С.М.
Іспанська мова ІІ Лизун Г.Л.
26. Бабарик Дарина Олександрівна 9 Географія І Горбач А.Є.
27. Старицький Олександр Романович 9 Географія ІІ Горбач А.Є.
Фізика ІІІ Зелінська Г.К.
28. Дем’янков Денис Віталійович 10 Інформатика ІІ Чарук А.М.
29. Чужикова Юліана Миколаївна 11 Інформаційні технології ІІІ Пашинська О.Л.
30. Дем’янкова Каріна Віталіївна 8 Іспанська мова І Лизун Г.Л.
31. Мацьоха Анна Валентинівна 9 Іспанська мова І МихалевичО.В.
32. Зінюк Роман Ігорович 9 Іспанська мова ІІ Лизун Г.Л.
33. Бінецька Анастасія Сергіївна 10 Іспанська мова І Лизун Г.Л.
34. Дородних Назарій Максимович 9 Історія ІІІ Шуєва Н.І.
35. Кущишин Дмитро Васильович 9 Німецька мова ІІІ Омелянчук Н.І.
36. Степанчук Максим Олегович 8 Німецька мова ІІІ Омелянчук Н.І.
37. Романюк Назар Володимирович 9 Трудове навчання (технології) ІІІ Ленчук С.І.
38. Гаража Анастасія Андріївна 5 Українська мова і література ІІІ Хомик С.В.
39. Хомик Марія Святославівна 6 Українська мова і література І Марчук М.О.
40. Шпак Катерина Юріївна 10 Українська мова і література ІІІ Хомик І.Р.
Французька мова І Шовкович Н.Ф.
41. Кушіль Олександра Валеріївна 7 Фізика ІІІ Зелінська Г.К.
42. Сахненко Тетяна Валеріївна 8 Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
43. Венгловська Дарина Сергіївна 8 Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
44. Бобович Діана Володимирівна 9 Французька мова І Шовкович Н.Ф.
45. Ващук Анастасія Олександрівна 9 Французька мова ІІ Шовкович Н.Ф.
46. Лучко Яніна Вікторівна 9 Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
47. Логвін Андрій Олександрович 9 Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
48. Демосюк Анастасія Віталіївна 9 Французька мова ІІІ Шовкович Н.Ф.
49. Чарук Антон Андрійович 8 Хімія ІІІ Купчик Н.І.

Переможців – 49

Призових місць – 81

Кiлькiсть переглядiв: 171

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.