• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість
  • Список переможців ІІ-ого етапу Всеукраїнських олімпіад із навчальних предметів у 2013-2014 н.р.

НВК «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум»

№ з/п

Клас

Прізвище, ім’я, по батькові учня

Предмет

Місце

Прізвище та ініціали вчителя

1.

10

Антонюк Ангеліна Петрівна

хімія

І

Купчик Н.І.

2.

10

Бідзюра Анна Олександрівна

англійська мова

ІІІ

Степанчук Г.В.

правознавство

ІІІ

Шуєва Н.І.

3.

8

Борболь Олексій Валерійович

біологія

І

Храпчун С.М.

фізика

І

Патіюк І.Ю

хімія

ІІІ

Чарук А.М.

4.

11

Борис Ярослава Андріївна

іспанська мова

І

Шеремет Л.Ф.

5.

8

Ванюшина Наталія Григорівна

французька мова

І

Пригарська К.В.

6.

10

Воробей Роман Вікторович

географія

І

Горбач А.Є.

інформаційні технології

І

Оніщук І.П.

7.

11

Вдовин Володимир Вадимович

фізика

ІІІ

Зелінська Г.К.

8.

11

Гнатюк Владислав Анатолійович

географія

ІІІ

Храпчун С.М.

9.

5

Голубкова Надія Антонівна

українська мова і література

ІІ

Пікарук Н.М.

Галушка О.О.

10.

10

Горун Дарія Андріївна

німецька мова

І

Омелянчук Н.І.

11.

7

Грищук Крістіна Віталіївна

географія

ІІІ

Горбач А.Є.

12.

10

Демчук Марк Васильович

історія

І

Шуєва Н.І.

13.

9

Денисенко Анна Володимирівна

іспанська мова

ІІІ

Лизун Г.Л.

14.

10

Дубина Ілона Ігорівна

англійська мова

ІІ

Степанчук Г.В.

15.

9

Дудік Святослав Вікторович

інформатика

І

Галінчинська А.М.

математика

ІІІ

Розік Л.В.

правознавство

І

Шуєва Н.І.

фізика

І

Зелінська Г.К.

французька мова

І

Шовкович Н.Ф.

16.

9

Дудік Ріна Олександрівна

іспанська мова

ІІ

Лизун Г.Л.

17.

8

Іванова Поліна Олегівна

українська мова і література

ІІІ

Хомик С.В.

18.

9

Карпусь Юлія Олександрівна

англійська мова

І

Лебедь Л.В.

правознавство

ІІІ

Шуєва Н.І.

французька мова

ІІІ

Шовкович Н.Ф.

19.

7

Кінах Ангеліна Андріївна

географія

І

Горбач А.Є.

математика

ІІІ

Троць А.В.

20.

10

Кінах Маргарита Андріївна

правознавство

І

Шуєва Н.І.

українська мова і література

ІІІ

Хомик С.В.

Торчило О.М.

21.

9

Козак Єлізавета Юріївна

англійська мова

ІІІ

Лебедь Л.В.

22.

10

Коренга Катерина Валеріївна

географія

ІІ

Горбач А.Є.

23.

8

Котов Олександр Анатолійович

англійська мова

ІІ

Мороз С.В.

математика

ІІІ

Шуляк Р.П.

українська мова і література

ІІ

Марчук М.О.

24.

8

Лавренчук Діана Олександрівна

іспанська мова

І

Лизун Г.Л.

25.

11

Лисиця Назар Андрійович

французька мова

ІІ

Шовкович Н.Ф.

26.

9

Мокрій Кассія Олегівна

німецька мова

ІІІ

Омелянчук Н.І.

27.

5

Мучак Максим Ростиславович

математика

ІІІ

Розік Л.В.

28.

11

Нифодюк Світлана Вікторівна

французька мова

І

Шовкович Н.Ф.

29.

9

Озден Тетяна Костянтинівна

іспанська мова

І

Лизун Г.Л.

30.

9

Омелянчук Софія Володимирівна

англійська мова

ІІ

Лебедь Л.В.

географія

І

Храпчун С.М.

німецька мова

І

Омелянчук Н.І.

українська мова і література

І

Торчило О.М.

31.

8

Підгорбунський Веніамін Володимирович

географія

ІІ

Горбач А.Є.

32.

6

Пясєцкі Максиміліан-Антоній

математика

ІІІ

Патіюк І.А.

33.

6

Рязанова Анастасія Андріївна

українська мова і література

ІІІ

Пікарук Н.М.

34.

8

Сацюк Марія Миколаївна

німецька мова

ІІІ

Козачук О.М.

35.

11

Сівак Володимир Михайлович

історія

ІІІ

Максимович Л.Д.

36.

9

Содома Борис Олександрович

французька мова

ІІ

Шовкович Н.Ф.

хімія

ІІ

Купчик Н.І.

37.

10

Сулява Вікторія Вікторівна

іспанська мова

ІІ

Шеремет Л.Ф.

38.

11

Супрун Марія Валентинівна

англійська мова

І

Степанчук Г.В.

німецька мова

І

Омелянчук Н.І.

українська мова і література

ІІ

Торчило О.М.

39.

10

Тарасюк Владислав Олегович

інформатика

І

Галінчинська А.М.

фізика

ІІ

Зелінська Г.К.

40.

11

Тащук Дарія Володимирівна

німецька мова

ІІ

Омелянчук Н.І.

41.

11

Тивонюк Ганна Олегівна

правознавство

І

Шуєва Н.І.

42.

9

Тимофєєв Роман Ігорович

фізика

ІІІ

Зелінська Г.К.

французька мова

І

Шовкович Н.Ф.

43.

10

Тимощук Катерина Сергіївна

біологія

ІІІ

Вакулін В.Й.

іспанська мова

І

Лизун Г.Л.

хімія

ІІ

Купчик Н.І.

44.

10

Тишко Дарина Миколаївна

німецька мова

ІІ

Омелянчук Н.І.

45.

6

Торчило Андрій Вадимович

математика

І

Патіюк І.А.

46.

8

Торчило Тетяна Вадимівна

англійська мова

І

Мороз С.В.

географія

І

Горбач А.Є.

математика

ІІІ

Шуляк Р.П.

німецька мова

І

Козачук О.М.

українська мова і література

І

Марчук М.О.

фізика

ІІІ

Патіюк І.Ю.

47.

11

Хомик Мирослава Святославівна

англійська мова

ІІ

Степанчук Г.В.

українська мова і література

І

Торчило О.М.

Хомик С.В.

48.

8

Чайка Андрій Олександрович

біологія

ІІ

Храпчун С.М.

49.

8

Шабас Віталіна Леонідівна

французька мова

ІІ

Пригарська К.В.

50.

10

Шостак Влада Олегівна

англійська мова

І

Степанчук Г.В.

51.

11

Шостак Дмитро Євгенович

інформатика

ІІ

Галінчинська А.М.

математика

ІІІ

Жидкова Л.М.

52.

10

Шпур Катерина Андріївна

англійська мова

ІІІ

Лебедь Л.В.

українська мова і література

І

Торчило О.М.

53.

9

Щудло Едуард Ігорович

трудове навчання

ІІІ

Ленчук С.І.

54.

11

Політей Валентин

фізична культура і спорт

ІІІ

Рарата В.І.

Переможців – 54;

Призових місць – 86.

Кiлькiсть переглядiв: 713

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Серпень 2017 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031