Станом на 01.9.2020 нас 65 учителів.

42 з них має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», з них:

1 – педагогічне звання «Заслужений учитель України» (Горбач А. Є.), 1 – кандидат хімічних наук, 26 – звання «учитель-методист», 10 – звання «старший учитель», 13 учителів – «спеціалісти I категорії», 7 – «спеціалісти II категорії», 1 - категорію «спеціаліст», 2 учителі - 11т.р.
/Files/images/25.png
/Files/images/26.png
/Files/images/27.png
/Files/images/28.png

Завдання педагогічного колективу

Випустити з школи особистість, конкурентоспроможну в суспільстві з ринковою економікою, яка вміє планувати стратегію власного життя, орієнтуватись у системі самих суперечливих і неоднозначних цінностей, визначати своє життєве кредо і індивідуальний стиль. Це завдання реалізується через:

• впровадження інноваційної моделі навчального закладу з високим рівнем якості освіти.

• новітнє навчально - методичне та інформаційне забезпечення.

• використання сучасних інноваційних технологій.

• проведення наукових досліджень інноваційної діяльності школи. Участь у педагогічних експериментах, апробація електронних посібників.

• удосконалення змісту і підвищення якості освіти. Розробки, виконання інноваційного навчального плану, програмне впровадження сучасних курсів і курсів за вибором.

• проведення моніторингових досліджень якості освіти та особистісного розвитку учнів.

• виховання всебічної і гармонійно розвинутої, національно свідомої, високоосвіченої, життєво компетентної, творчої особистості, здатної до саморозвитку та самовдосконалення, готової до життя і праці в інформаційному суспільстві.розробка та впровадження нових сучасних моделей освітнього менеджменту.

Кiлькiсть переглядiв: 2161

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.