НОВОВОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 1

НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

21.12.2020 № 158

Про підвищення кваліфікації

педагогічних працівників

у 2021 році

На виконання рішення педагогічної ради від 21.12.2020 року (протокол №3), наказу управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 03.12.2020р. №144-А «Про підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів освіти міста в 2021 році»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план-графік підвищення кваліфікації педагогічних працівників ліцею №1 у 2021 році (додаток №1).

2. Заступнику директора з НР Сискаєвій Т.В.:

2.1. Довести до відома педагогічних працівників, що у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти діє електронна реєстрація слухачів на курси підвищення кваліфікації за різними формами навчання: очною, онлайн, очно-дистанційною та семінари за вибором педагогів, яку можна пройти на сайті Інституту http://vippo.org.ua у розділі «Електронна реєстрація».

2.2. Зарахування на курси здійснюється за умови попередньої електронної реєстрації, яку треба пройти не пізніше як за 2 дні до початку навчання. Обов’язковим є також направлення, яке слухач пред’являє у перший день при очній реєстрації.

2.3. Забезпечити якісне виконання плану підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладу в 2021 році відповідно до чинного законодавства.

2.4. Систематично вивчати й аналізувати результативність підвищення кваліфікації педагогічних кадрів і враховувати при проведенні атестації.

3. Урахувати, що централізованою бухгалтерією управління освіти передбачені відповідні кошти на оплату педагогічним працівникам проїзду в обидві сторони, добові з розрахунку 60 гривень на добу, нічліг за рахунок установи.

4. Відповідальність за виконання наказу покласти на заступника директора з НР Сискаєву Т.В.

Директор С.В.Мороз

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.