• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • 2016 рік - Рік англійської мови в Україні

/Files/images/4.jpg Безкоштовні курси для вчителів і викладачів

Онлайн платформа Coursera - провідний провайдер Масових відкритих онлайн курсів (MOOC) пропонує 80 безкоштовних курсів підвищення кваліфікації для вчителів, з яких 78 надається англійською мовою.

Дистанційний курс англійської для вищого рівня

Справжнього успіху досягає той, хто не зупиняється на досягнутому. Ця істина, звісно ж, не нова для вас, якщо ви розмірковуєте над тим, чи не записатись на курс «Англійська для вищого рівня». Швидше за все, ви вже вивчали мову і маєте достатньо хорошу базу, але при влаштуванні на роботу, де потрібна англійська мова «advanced», ви відчуваєте страх і невпевненість у власних силах.

Дистанційний курс англійської для середнього рівня

Якщо ми вчили англійську мову в школі, ми вважаємо, що знаємо її. При цьому часто не усвідомлюємо, наскільки поверхові й не міцні наші знання. І тільки зіткнувшись з реальною потребою застосувати навик (опинившись закордоном або під час спілкування з іноземцем), ми бачимо проблему і замислюємося про пошук якихось додаткових підручників.

Дистанційний курс англійської для початківців

Англійська мова потрібна прямо зараз, але ви просто не уявляєте собі з чого почати? Ви вчите англійську «все життя», але в найвідповідальніший момент розумієте, що навчання англійської мови доведеться починати з нуля?

Дистанційний курс англійської для дітей

Як навчити дитину розмовляти по-англійськи? Це питання часто задають собі батьки, прекрасно розуміючи, що чим раніше почати навчання, тим краще. У сучасному світі комунікацій, достатку іноземної літератури і безмежної потреби в спілкуванні, вивчення англійської - не просто данина моді, а те, що може принести реальну користь для дітей.

Безкоштовні масові онлайн-курси англійської

Англійська є мовою міжнародного спілкування, володіння якою відкриває перед людиною необмежені можливості. Громадський проект масових відкритих онлайн-курсів Prometheusпропонує перелік безкоштовних масових онлайн-курсів провідних університетів світу та України, що допоможуть у вивченні англійської.

Англомовна література безоплатно

«British Council Ukraine» уклав список бібліотек, де книжки можна читати онлайн чи завантажити у вільному доступі. На порталах представлено художню дорослу та дитячу, наукову, історичну та публіцистичну літературу, доступну всім охочим.

Розроблено сайт для підготовки учнів до ДПА з англійської мови у 2016 році

На сайті «ДПА 2016 з англійської мови» розміщено зразки завдань державної підсумкової атестації (далі — ДПА) з англійської мови в 11-му класі, а також методичні рекомендації, що містять детальний опис завдань та критеріїв оцінювання робіт.

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi